Embed

Altuzarra ilkbahar yaz koleksiyonu, Altuzarra 2015 2016 sezonu b

Altuzarra ilkbahar yaz koleksiyonu, Altuzarra 2015 2016 sezonu bayan elbise modelleri

 

Altuzarra istanbul

Altuzarra ankara mağazaları

Altuzarra Türkiye'de nerede var

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Altuzarra 2015 yaz kadın koleksiyonu, 2016 ilkbahar yaz Altuzarra moda trendi elbise
 
Kadınlar için Altuzarra Öncesi Sonbahar Kış Koleksiyonu 2015
 
Altuzarra 2015 KOLEKSİYONU
Altuzarra bayan elbise modelleri
Altuzarra 2015 ilkbahar yaz bayan elbise etek modeleri
Altuzarra mavi yazlık etek çeşitleri
Altuzarra 2016 sezonu elbise modelleri
Altuzarra pitikare bayan etek modeli
 
Altuzarra yeni sezon bayan elbise modelleri, ilkbahar yaz Altuzarra 2016 sezon abiye modelleri etek
 
 
Seks Joseph Altuzarra Show'da yüzeyden nadiren uzak. İlk birkaç kıyafetler pembe şemsiye bu o çekimser ediyorum hangi alışılmadık bir fırsat olduğunu düşünerek içine aptal, ama daha yakından baktı eğer karışıklığı netleşti. Aksi takdirde doğru skirtsuit tehlikeli yüksek orta yarık özellikli ve mükemmel güzel bir elbise yaprak bir takla gelen çarpık hala sanki, şeritler arka İncili kenarlarında omuzlarda toplanan ve gevşek bağlanmıştı. Gerçek hayatta ve pist üzerinde, saflık ve provokasyon bu etkileşim arzusu ateşler. Altuzarra ve Barry Lyndon (göstermek soundtracked Mia Farrow en açık, musallat ninni) diye Rosemary'nin Bebeği bakarak söyledi. "Her iki film, çok güzel olan" Altuzarra, "dedi ama bir-kötü kaderde, uğursuz güzellik. Ben sevdim Hangi."
 
Bu filmler dönemler geçmiş hokkabaz varsa, burada giysiler pek retro bırak. Altuzarra modern bir dokunuş vardır. Modern ve hafif. Siyah ve beyaz çizgili krep de belkemiği Shirtdress pratik pist aşağı süzülüyor. Yüksek belli pantolon sivrilen içine sıkışmış, bir düğme aşağı ve hafif hırka daha örtbas edildi, ancak oranlar var aşağı laubali olandan az vermeyen kıyafeti taze ve seksi kız vardı. Her durumda, Altuzarra kendisi arsa tarafından sarılıyor olsun izin vermedi. Çizgili Fas battaniye asimetrik şal elbiseler ve etekler, yanı sıra deri döşeme ile olağanüstü bir kat kakma içine ele alındı. Fetiş-y deri kafes parçaları, arada, görünüşe göre Rönesans mimarisinden esinlenerek yapılmıştır.
 
Altuzarra başından itibaren kalabalık vardı, ama finale gowns- üçlüsü "18. yüzyıl elbiseler sönük," diye seslendi, onları-idi, öylesine muhteşem onların müsriflik çok rahat, bu hafta onlara top edecek bir şey hayal etmek zor.
 
 
 
 
 

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !