GÖBEK ERİTME,AHMET MARANKİ GÖBEK ERİTME KÜRÜ,AHMET MARANKİ GÖBEK

GÖBEK ERİTME KÜRÜ,AHMET MARANKİ GÖBEK ERİTME KÜRÜ,AHMET MARANKİ GÖBEK ERİTME BİTKİSEL YÖNTEMLER,5 HAFTADA GÖBRK NASIL ERİR?              Göbek eritme için sitemizde birçok egzersiz haraketi yada diyet programları yayınladık.Özellikle göbek eritme için sporun ve egzersizlerin şart olduğunu her seferinde belirttik.Şimdi nette gezinirken Ahmet Maranki hocanın göbek eritme kürünü gördüm.Ve hemen sizlerle paylaşmak istedim.Sonuçta bitkilerle yapılan zayıflama kürü ve güzel sonuç alacağınızı umut ediyorum.Şimdi sizlerle Ahmet marankinin göbek eritme kürünü paylaşmak istiyorum.Yine tekrarlıyorum sporu vede egzersizide unutmayın.Bizim blogta egzersiz haraketleri mevcut aynı zamanda ;)

elma

        Arkadaşlarım sizlere anlatacağım elma kürü vede 5 hafta boyunca uygulamanız gerekecek.Temel besinimiz elma olacak.Dikkat etmemiz gereken noktalar şunlar: Hergün öğlen vede akşam yemeklerinden yarım saat önce birer elma yiyoruz.Elmanın kabuğu soyulmuş olması gerekiyor.Aynı zamanda elma hoşafıda olabilir. Ama tercihen kabuğu soyulmuş elma olur.

Elma da sizlerinde bildiği gibi l meyve şekeri mevcut.elmadaki bu şeker ,kandaki glisemik indeksi yükseltmekte ancak kan şekeri düzeyini düşük tutmayı sağlamaktadır. Bundan dolayı elma, doygunluk hissi vererek tok tutan bir etki yapmaktadır. Yemeklerden yarım saat kadar önce elma kürü yapılmasının nedeni ise elmada bulunan fruktoz şekerinin kana karışma süresinin en az yirmi dakika gerektirmesidir. 

Elma kürü, yemeklerde daha az yemenizi sağlayarak 5 haftada 5 kilo zayıflama ve göbek bölgesinde bölgesel incelme sağlayacaktır. Elma kürünün ardından yemeklerinizde salata ya da çorba tüketimi ve de günlük 45 dakika yürüyüş, Bakın her zaman spor ön planda diyoruz zaten ;) 5 hafta sonunda 10 kilo kadar zayıflama sağlayacaktır. Ahmet Maranki‘nin resmi sitesinde haber olarak verilen Elma kürü, özellikle elma sezonunun 4 mevsim açık olduğu ülkemizde kolaylıkla uygulanacak bir diyet kürüdür.Sadece yazın değil kışında çeşit çeşit elmalar pazarlarda vede marketlerde mevcut.Hadi hemen kilo kilo elma almaya:) En azından zararı olmayan bir meyve.. Evet arkadaşlar elma kürüyle göbek bölgenizden kilo vereceğinizi umuyoruz.Faydalı olması temennisiyle sağlıcakla kalınız.

 

 

 

göbek eritme,Ahmet Maranki göbek eritme kürü, Göbek eritme kürü Maranki, Ahmet Marankiden göbek eritme kürü tarifi 5 haftada göbek eritme Ahmet Maranki Ahmet Maranki tarafından tavsiye 5 haftada göbek nasıl erir, ahmet maranki göbek eritme kürü, göbek eritme kürü, maranki göbek eritme

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !