Embed

Gökhan Özoğuz hangi cemaatten,Gökhan Özoğuz dergaha komşu oldu

Gökhan Özoğuz hangi cemaatten,Gökhan Özoğuz dergaha komşu oldu

ÖZellikle son zamanda Gökhan özoğuz namaz kılıyormu abdest alırken çekilen fotoğrafları olay olmuştu. Demekki ünlüler namaz kılsa aslında birçok gencede örnek olacaklar ve arkalarından gidecekler.

Gökhan Özoğuz dergaha komşu oldu

 

Gökhan Özoğuz, Nureddin Cerrahi Dergahı’nın Fatih’teki binasına komşu oldu. Ünlü şarkıcının, binanın bitişiğindeki taş evi satın aldığı ortaya çıktı.

Gökhan Özoğuz dergaha komşu oldu

Temelden çatıya restore

Daha önce Nureddin Cerrahi Dergahı’na üye olduğu yönünde haberler çıkan Athena grubu solisti Gökhan Özoğuz, şimdi de o derneğe komşu oldu. Dergahın Fatih’teki binasının hemen yanında bulunan eski taş evi satın alan Özoğuz, evi temelinden çatısına restore ettirdi.

ki binanın bahçesi ortak

 Her iki binanın aynı bahçeyi kullanması da ilginç bir detay...

Gökhan Özoğuz’un dergahı ziyaret ettiği günlerde bu taş evde kaldığı, bahçeden geçiş yaptığı için de dergah binasına giriş çıkışlarda görüntülenmekten kurtulduğu söyleniyor. Gökhan Özoğuz, iki yıl önce Kelebek’e yaptığı açıklamada şöyle demişti: “Benim dedem hafız, babam da beş vakit namazında biriydi. Ben de çocukluğumdan beri cuma namazına giderim, bunda garip bir şey yok. ‘Yeni mi dine döndü?’ diyorlar, dine dönmek ne demek? Kalubeladan beri Müslümanım. Kendime göre yaşıyorum Müslümanlığımı...”

 

 

 

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !